Mossy õhupuhasti

Looduslikud materjalid.

Mossy õhupuhasti kasutab filtritena vaid looduslikke materjale, mis teevad õhupuhasti kasutamise keskkonnasõbralikumaks. 3/4 Mossy filtrikombinatsioonist on biolagunev, millest saab peale kasutusiga kompost. 
Põdrasamblik
Pärineb Soome erametsadest, kus seda korjatakse jätkusuutlikult kaks korda aastas. Samblik on kuju hoidmiseks stabiliseeritud glütseriiniga ja seetõttu ei vaja samblik kastmist.
Kanepimatid
Kanepikiududest matid on tehtud 100% kanepikiust, mis tähendab, et need on biolagunevad ja keskkonnasõbralikud. Mattides kasutatav tööstuslik kanep on kasvatatud pestitsiidide- ja kemikaalivabalt Leedus.
Lambavill
Kraasvill on pärit Eesti lambakasvatajalt ja vill on naturaalne – seda pole värvitud ega kemikaalidega töödeldud.
Aktiivsöest kangas
Aktiivsöest kangas koosneb 100% süsinikkiududest ja on toodetud Inglismaal, kus seda valmistati algselt Briti kaitseväele võimalike keemiasõdade eest kaitsmiseks. 

Sinu parim elukvaliteet.

Iga kord kui teed süüa, kasutad puhastusvahendeid või mängid lemmikloomadega, tekivad õhku saasteained. Mossy õhupuhasti tagab parima elukvaliteedi, sest Mossy:

  • eemaldab õhust õhust kahjulikud osakesed (PM10–PM1): allergeenid (tolmu ja loomakarvad), hallitusspoorid, bakterid, viirused, lenduvad orgaanilised ühendid ja aldehüüdid.

  • vähendab hingamisteedes tekkivaid probleeme ja allergiaga kaasnevaid vaevuseid.

  • aitab parimas vormis püsida, sest hoiab ära viirushaigused.Omanäoline disainielement.

Mossy ei ole lihtsalt õhupuhasti. Mossy minimalistlik ja loodusest inspireeritud disain sobib suurepäraselt kodu ja kontori interjööriga. Õhupuhasti ei pea olema enam massiivne ja näotu kast, vaid modernne kujunduselement. Mossy on disainitud ja toodetud Eestis.


Testitud toode.

Mossy filtrikombinatsiooni töökindlus on testitud Taltechist saadud professionaalse osakestemõõtjaga (DustTrak DRX Aerosol Monitor 8533), mis näitas, et Mossy õhupuhasti suudab õhust eemaldada osakesed suuruses PM1-PM10.

Mossy puhastab tunni ajaga 15–20 m2 suuruse ruumi ja kui kasutada Mossy õhupuhastit aastas iga päev ühe tunni, on elektrikulu vaid 1,5 eurot aastas.

Vali oma koju Mossy innovaatiline õhupuhasti.
Uuri lähemalt meie e-poest.